top of page

ОЗНАЙОМСЯ З ВІКНАМИ НА СТАДІЇ ПРОЕКТУ БУДИНКУ І НЕ ВТРАЧАЙ МОЖЛИВІСТЬ ЗАДІЯТИ ВІКНА НА ПОВНУ


Комфорт це не лише привабливий дизайн чи інноваційний винахід, що теж має важливе значення, але й досягнення вирішення наступних завдань: забезпечення необхідної звукоізоляції; теплоізоляції; світлопропускної спроможності; забезпечення необхідного повітропроникнення; паропроникнення; водонепроникнення; забезпечення необхідної стійкості до силових навантажень від вітру та вилому.

 Навіщо проектувати вікна?

Отже існує необхідність запланувати вирішення настання несприятливих умов, тобто розробити проект вікон, дверей, розсувних систем з певними розрахунком та обґрунтуванням для досягнення в приміщеннях в першу чергу гігієнічних вимог, а також для архітектурно-естетичних, енергозберігаючих, технічних, технологічних вимог та соціальної безпеки.

Важливим при проектуванні вікон та дверей і їх улаштуванні в стінах будинків є необхідність враховувати дію кліматичних, механічних та експлуатаційних впливів та навантажень, діючих як ззовні будинку, так і зсередини приміщення. Більш детально у наступних статтях.

Навіщо будівельні норми, стандарти, санітарні правила? Чи потрібно їх дотримуватись?

Велика кількість грошей вкладені у майбутнє житло чи його реконструкцію (чи це будинок, чи квартира) неможливо точно вирахувати, але економити на витрачених коштах можливо. Зараз поясню як.

Розпочнемо із дотримуванням Державних будівельних норм (ДБН). Що це? ДБН - це нормативні документи у галузі будівництва затверджені центральним органом виконавчої влади з питань будівництва, містобудування та архітектури. При проектуванні вікон, дверей чи розсувних систем повинно бути враховано: приведений опір теплопередачі згідно з ДБН В.2.6-31; звукоізоляція згідно з СНиП ІІ-12; освітлення згідно з ДБН В.2.5-28; коефіцієнт загального свілопропускання згідно з ДСТУ Б В.2.6-20; паропроникнення згідно з ДБН В.2.6-31; повітропроникнення згідно з ДБН В.2.6-31; водонепроникнення згідно з чинною НД; силові навантаження від вітру та вилому згідно з ДБН В.1.2-2. Слід розраховувати та враховувати такий цікавий термін, як будівельна фізика, це про теплотехніку, акустику, світлотехніку та інсоляцію. Це теж у наступних статтях.

Поміж усіх вимог існують окремі вимоги до матеріалів з яких виготовляються вікна, двері чи розсувні системи. Що далі, то дуууже цікаво у наступних статтях.

Багато усього, що потрібно вивчати і досліджувати, але можна скористатись послугами досвідченого експерта у цій сфері це суттєво економить не лише час але й витрачені гроші. Ще можна скористатись стандартними проектними рішеннями, щоб життя було без чудових пригод та рухатись уже по протоптаній стежці. Але, якщо є бажання постійно творити щось нове або улюблене, тоді уважно шукайте усе або підписуйтесь на наші статті, які ми для Вас приготували.

Проект, конструктив чи технічна аргументація і т.д. це свого роду кожний важливий крок який необхідно зробити (прожити) це ніби інструменти, за допомогою яких, можливо творити.

ЯКЩО ХОЧИШ ЗАДІЯТИ ВІКНА НА ПОВНУ, ТОДІ ОБИРАЙ REHAU Selected -

 ТОПОВУ КОМПЛЕКТАЦІЮ, ЯКА ДАЄ МОЖЛИВІСТЬ МАКСИМАЛЬНО ВИКОРИСТОВУВАТИ ЗАКЛАДЕНИЙ ПРИ РОЗРОБЦІ ПОТЕНЦІАЛ СИСТЕМИ РЕАЛІЗУЮЧИ НАЙБІЛЬШІ ПРОЕКТИ ТА МРІЇ.

ДАЛІ БУДЕ...

8 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page