top of page

МОНТАЖНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ВІКОН РЕХАУ, ДВЕРЕЙ, РОЗСУВНИХ СИСТЕМ РЕХАУ
 

Новітня концепція якісного і довговічного монтажу вікон, дверей, розсувних систем передбачає комбінацію стінового прорізу, віконної конструкції і монтажного шва, як цілісної системи з декількома функціональними шарами, покликаних забезпечити відповідну працездатність системи під впливом цілого ряду силових та кліматичних факторів.

Функціональні шари монтажних швів

Вікна та двері та розсувні системи включаючи монтажні шви, повинні ефективно сприймати навантаження і впливи протягом всього терміну експлуатації. Для виконання цієї вимоги повинна бути забезпечена відповідна геометрія монтажних швів, виконані утеплення та герметизація.

Вода в різних  станах (пара, рідина або лід) у багатьох випадках є основною причиною появи дефектів будівель у вигляді протікання (під час дощів) або утворення конденсату (під час міграції вологого повітря зсередини приміщення назовні). При цьому вікна і монтажні шви через дощі і високу вологість повітря приміщень будівель можуть стати причиною утворення конденсату.

Для запобігання таких явищ необхідно правильно організувати функціональні шари монтажних швів.

ШАР 1  ПАРОНЕПРОНИКНА ЗОНА у МОНТАЖНОМУ ШВІ

Відмежовує простір приміщення і зовнішнього середовища. Повинна володіти набагато більшою пароізоляційною здатністю, ніж зовнішні шари. Пароізоляція має бути безперервною по всьому контуру вікна. Температура на поверхні, оберненої до приміщення, повинна бути вище температури точки роси.

Для його організації застосовують:

ВНУТРІШНЯ МОНТАЖНА СТРІЧКА

Це повітро- та пароізоляційна будівельна стрічка, яка захищає монтажні шви й запобігає проникненню вологи в монтажну піну та структуру стіни з внутрішнього боку приміщення.

Властивості:

 • Повітро- та паронепроникна.

 • Оснащена клейовими смужками з боку профілю й з боку стіни, що забезпечують гарну адгезію до більшості будівельних матеріалів.

 • Можна фарбувати й оштукатурювати.

! Стрічку необхідно захистити від безпосередньої дії сонячного випромінювання протягом двох перших місяців після монтажу та аж ніяк не пізніше, ніж через три місяці після встановлення.

монтажна плівка для вікон рехау
РІДКА ПАРОІЗОЛЯЦІЙНА МЕМБРАНА

РІДКА ПАРОІЗОЛЯЦІЙНА МЕМБРАНА

Готова до використання мастика для пароізоляції монтажних швів віконних конструкцій під час монтажу. Утворює в сухому стані еластичний, повітро- та паронепроникний шар ізоляції. Мастика має водну основу й не виділяє при висиханні сторонніх запахів та шкідливих сполук. Зручна й проста у використанні.

Властивості

 • Повітро- та паронепроникна.

 • Мастика підсилена волокнами.

 • Гарна адгезія до більшості будівельних матеріалів.

 • Поверхня після висихання може фарбуватися й оштукатурюватися.

 • Майже не має запаху.

ШАР 2  ФУНКЦІОНАЛЬНА ЗОНА

Служить для забезпечення тепло- і звукоізоляції приміщення, повинен бути виконаний з матеріалів, стійких до дії ультрафіолету або захищений від його руйнівного впливу. Для забезпечення цих властивостей шар теплоізоляції повинен "залишатися сухим", відокремленим від "мокрих" середовищ.

Для його організації застосовують:

ВСЕСЕЗОННА МОНТАЖНА ПІНА

Високоякісна професійна поліуретанова всесезонна піна з мінімальним подальшим розширенням. Твердне під впливом вологості повітря. Затверділа піна є хорошим тепло- і звукоізолятором.

Властивості

 • Високі тепло- та звукоізоляційні показники.

 • Висока деформаційна здатність та рухливість.

 • Відмінна адгезія до більшості будівельних матеріалів.

 • Низький тиск під час затвердіння і помірне подальше розширення дозволяє уникати деформації будівельних матеріалів.

! Захистити заповнені піною шви від тривалого впливу ультрафіолетового випромінювання за допомогою гідро- та пароізолюючих герметиків або монтажних стрічок.

ВСЕСЕЗОННА МОНТАЖНА ПІНА
Тепла підвіконна планка

ТЕПЛА ПІДВІКОННА ПЛАНКА

Застосовується як опорний профіль у віконних металопластикових та алюмінієвих світлопрозорих конструкціях для покращення теплофізичних властивостей нижнього вузла примикання.

ШАР 3  ВОДОНЕПРОНИКНА ЗОНА

Служить для захисту монтажного шару від проникнення атмосферної вологи, але водночас не повинен створювати перешкод видалення з теплоізоляції вологи, яка утворюється або проникає. При влаштуванні монтажних швів діє основне правило: "Зсередини має бути щільніше, ніж зовні".

Для його організації застосовують:

ЗОВНІШНЯ МОНТАЖНА СТРІЧКА

Зовнішня монтажна стрічка - це гідроізоляційна будівельна стрічка для захисту монтажних монтажних швів з зовнішнього боку будівлі. Стрічка дозволяє вологій парі вийти назовні й захищає монтажні шви, запобігаючи накопиченню вологи в монтажній піні й структурі стіни.

Властивості:

 • Паропроникна.

 • Оснащена клейовими смужками з боку профілю й з боку стіни, що забезпечують гарну адгезію до більшості будівельних матеріалів.

 • Можна фарбувати й оштукатурювати.

! Стрічку необхідно захистити від безпосередньої дії сонячного випромінювання протягом двох перших місяців після монтажу та аж ніяк не пізніше, ніж через три місяці після встановлення.

ЗОВНІШНЯ МОНТАЖНА СТРІЧКА
РІДКА ДИФУЗІЙНА МЕМБРАНА

РІДКА ДИФУЗІЙНА МЕМБРАНА

Рідка мембрана ​​на базі МС-полімеру, призначена для гідроізоляції монтажних швів, вузлів та елементів з'єднання віконних і дверних конструкцій під час монтажу.

Продукт готовий до використання й полімеризується за наявності вологи. Може використовуватися як на вертикальних, так і на горизонтальних поверхнях. Після затвердіння стає вологонепроникною.

Властивості

 • Паропроникна.

 • Висока еластичність.

 • Гарна адгезія до більшості будівельних матеріалів та може використовуватися на вологих поверхнях.

 • Хороша стійкість до атмосферних впливів та лімітована стійкість до ультрафіолету (до 1 року без захисту в помірному кліматі).

ГІБРИДНИЙ ФАСАДНИЙ ГЕРМЕТИК

Однокомпонентний фасадний герметик з високою еластичністю, виготовлений на основі МС-полімеру. Продукт готовий до використання і полімеризується за наявності вологи. Демонструє хороші властивості при використанні як зовні, так і всередині приміщень.

 • Висока еластичність та деформаційна стійкість.

 • Гарна адгезія до більшості будівельних матеріалів (бетон, цегла, кераміка, метали, деревина, ПВХ, скло та ін.).

 • Хороша стійкість до ультрафіолету й атмосферних впливів.

 • Можна покривати фарбами на водній основі.

 • Не містить розчинників, силіконів чи ізоціанатів та майже не має запаху.

рідкий герметик для монтажу вікон
СИЛІКОНОВИЙ ГЕРМЕТИК ДЛЯ МОНТАЖУ ВІКОН

НЕЙТРАЛЬНИЙ СИЛІКОНОВИЙ ГЕРМЕТИК

Продукт призначений для загальнобудівельних та ремонтних робіт, ущільнення і герметизації віконних та дверних рам, ізоляції вентиляційних систем. Має гарну адгезію до більшості будівельних матеріалів: деревина, бетон, цегла, скло, ПВХ, пластик, метал, тощо. Стійкий до вологи та УФ-випромінювання..

bottom of page