top of page

Про компанію «VIKOPLAST»

Я спеціаліст у галузі віконних, дверних, фасадних та розсувних систем з 2006 року. Свій початковий досвід я здобував на німецькій компанії "REHAU". У 2013 році я заснував компанію VIKOPLAST. Першочерговою метою нашої команди є ділення цінною інформацією, яку зазвичай не враховують або нехтують, а саме як будувати енергоощадні будинки і як економити на вікнах, дверях, фасадних системах, розсувних системах. Наша компанія на міжнародному будівельному форумі щороку демонструє інноваційні досягнення в будівельній галузі, презентує останні розробки у сфері заощадження енергоносіїв та новітні технології у віконній галузі.

У нас сильна команда. Ми постійно проходимо систему контролю якості продукції та послуг і авторизацію партнерів REHAU. А також при виборі металопластикових чи алюмінієвих вікон, ми завжди пропонуємо обрати якісні комплектуючі, проводимо кваліфіковане конструювання та грамотно їх встановлюємо. Саме тому ми ділимось цінною особистою інформацією, яка дає можливість заощадити Вам час, зберегти терпіння та пришвидшити реалізацію Вашої мрії.

З повагою директор Павло Стрижко
 

IMG_0415.JPG

Робочий процес

          За період життя у кожного є потреба щось творити. Існує потреба рости і розвиватись. Щось будувати, щось розвивати. Існує певний креатив, творче начало. Хтось творить симфонію, картину чи кіно, будує свій бізнес чи будує будинок, тобто це потреба створити щось нове, щось своє.

          Звідси і з'являється бажання будувати, змінювати, оновлювати. Звідси і бажання забезпечити захист та комфортні умови для перебування людей. Комфорт це не лише привабливий дизайн чи інноваційний винахід, що теж має важливе значення, але й досягнення вирішення наступних завдань: забезпечення необхідної звукоізоляції; теплоізоляції; світлопропускної спроможності; забезпечення необхідного повітропроникнення; паропроникнення; водонепроникнення; забезпечення необхідної стійкості до силових навантажень від вітру та вилому.

          Отож, робочий процес розпочинається з ПРОЕКТУВАННЯ та розробки КОНСТРУКТИВУ! Навіщо проектувати вікна, двері, фасадні та розсувні системи?

Розроблення конструктиву

Отже існує необхідність запланувати вирішення настання несприятливих умов, тобто розробити проект вікон, дверей, розсувних систем з певними розрахунком та обґрунтуванням для досягнення в приміщеннях в першу чергу гігієнічних вимог, а також для архітектурно-естетичних, енергозберігаючих, технічних, технологічних вимог та соціальної безпеки.

Важливим при проектуванні вікон та дверей і їх улаштуванні в стінах будинків є необхідність враховувати дію кліматичних, механічних та експлуатаційних впливів та навантажень, діючих як ззовні будинку, так і зсередини приміщення. Більш детально у наступних статтях.

Чоловік за роботою

Приблизний кошторис
усього проєкту

Основне завдання конструктора  - це детально продумати усі моменти, і зробити їх приємними для клієнта, щоб отримати більше економії за менші вкладення.

Отож, Ваші витрачені гроші стануть Вашим доходом, інакше кажучи добре запланований бюджет, стає хорошою інвестицією, і на виході більший дохід.

Це тільки один, з найпростіших прикладів того, що ми можемо Вам запропонувати.

Якщо підвести підсумок, то енергоефективність Вашого будинку - це якісні вікна де якість вимірюється у багатьох моментах на які слід звертати увагу.

Консультації на місці

Нас запитують:

- які існують схеми монтажу вікон, дверей?

- які матеріали ми застосовуємо?

Насправді, все залежить від специфіки будинку. Для кожного типу будівництва є свої стандарти та вимоги. Відповідно ми пропонуємо схему монтажу, яка найкраще підходить для Вашої оселі. Від Вас, необхідно проект будинку з проектованою монтажною ситуацією вікна чи дверей. Або для оцінки, пропонуємо виїзд нашого спеціаліста на об’єкт. Так само, застосовуються різні матеріали. На сьогодні пропонуємо, щось новеньке. Якісні матеріали для монтажу світлопрозорих конструкцій від компанії REHAU:

• внутрішня монтажна стрічка;

• рідка пароізоляційна мембрана;

• всесезонна монтажна піна;

• зовнішня монтажна стрічка;

• рідка дифузійна мембрана;

• гібридний фасадний герметик;

Чому це важливо знати? Тому, що монтажні шви, повинні ефективно сприймати навантаження і впливи протягом всього терміну експлуатації. Для виконання цієї вимоги повинна бути забезпечена відповідна геометрія монтажних швів, виконані утеплення та герметизація.

Завершальний
етап робіт

КРИТЕРІЇ ОЦІНКИ металопластикоаих вікон, дверей, розсувних та фасадних систем.

Будь-який продукт оцінюється за різними критеріями. У металопластиковій індустрії існує низка критерій, яким мають відповідати металопластикові вироби.

Давайте трішки познайомимось з критеріями оцінки:

  • Критерій вигляду;

  • Критерії до складових конструкції;

  • Критерій достовірної інформації;

  • Критерій встановлення світлопрозорих конструкцій.

Жінка миє вікно

КРИТЕРІЇ ОЦІНКИ 

Критерій вигляду:

- колір (вицвітання, вигорання);

- поверхня (рівність поверхні профілю, глянець);

Критерії до складових конструкції:

- ПВХ (екологічність, наявність необхідних стабілізаторів);

- метал (товщина і геометрія має ключове значення);

- фурнітура (використання розрахункового комплекту фурнітури під певне вітрове, зламобезпечне, конструкційне навантаження) відповідні планки, кількість точок прижиму, допустима вага нижньої петлі, замки;

- ущільнення (еластичність, довговічність, щільність притиску, мінімальна усадка);

- скло та склопакети (прозорість, напилення, показник коефіцієнту опору теплопровідності, тепла дистанційна рамка, наповнення газом);

- додаткові матеріали (добірники, теплі планки, теплі дистанційні рамки, різноманітні підсилення, компенсатори та з’єднувачі.

Критерій технічних норм

- шумоізоляція;

- теплоізоляція;

- вітрові навантаження;

- зламобезпека;

- відповідність екологічним нормам;

- інноваційність.

Критерій достовірної інформації:

- чи існують сертифікати відповідності, висновки санітарно-епідеміологічної експертизи?

-чи існують наукові міжнародні дослідження та сертифікати у цій сфері, наприклад Інститутом Дослідження Енергоефективних Споруд у місті Дормштадт (Німеччина)?

-чи існують публічність та певні досягнення, наприклад участь у міжнародних фестивалях-конкурсах, участь у міжнародних виставках?

Критерій встановлення світлопрозорих конструкцій:

- дотримання ДСТУ України.

- встановлення в зону утеплення (виносний монтаж)

- якість додаткових матеріалів (піна, шурупи, плівки, термомости, герметики, заглушки, клеї).

Важливо! Кожна категорія критерій пов’язана з матеріалами має певну шкалу вимірювання якості, довговічності та певні показники коефіцієнту опору теплопередачі.

Гарантія якості

  • Збереження цілісності, геометричної форми та розмірів виробів;

  • Збереження герметичності склопакетів;

  • Збереження якості працездатності ущільнювачів;

  • Збереження цілісності фурнітури та відсутність корозії;

  • Збереження герметичності притвору;

  • Безкоштовний сервісний ремонт або заміна бракованих деталей чи комплектуючих, які були визнані дефектами представником сервісної служби ВИКОНАВЦЯ та виникли з вини ВИКОНАВЦЯ, існували до моменту придбання виробу або виникли в період гарантійного терміну.

Створіть дім своєї мрії.
Розкажіть нам про свій проєкт.

bottom of page