top of page

REHAU SYNEGO

  • Вікна для сучасних проєктів з високими стандартами / підвищеними вимогами до комфорту та екобезпеки.

  • EcoPuls-технологія для виробництва екологічних вікон.

  • Преміальна теплоізоляція та ультрареалістичний дизайн під дерево або алюміній.

  • Широке сімейство профілів для класичних і нестандартних рішень, в тому числі герметичні розсувні системи для вікон та дверей.

  • Монтажна глибина - 80 мм / 7-6 камер

  • Три контури ущільнення.

Приємне тепло, низькі витрати на опалення

Нові вікна SYNEGO – ідеальний спосіб заощадити! SYNEGO пропонує Вам до 50% підвищення теплоізоляції у порівнянні зі звичайними вікнами. З SYNEGO Ви зможете суттєво скоротити витрати на опалення, натомість підвищити вартість свого житла – сьогодні, завтра і в майбутньому...

Старі вікна – джерело найбільших тепловтрат в оселі. Вони погано ізолюють і зазвичай технічно застарілі. В результаті через вікна втрачається зовсім недешеве тепло. Завдяки відмінним теплоізоляційним властивостям системи SYNEGO Ви зможете скоротити енерговитрати, і рахунки за опалення Вас більше не лякатимуть!

Заощаджуйте на енергоспоживанні, а не на вікнах!

Профільна система REHAU SYNEGO має 7 камер в рамі та 6 камер в стулці для підвищеної термоізоляції. 2 контури ущільнення надійно захистять від протягів та вологості.

Опціонально можливо третє ущільнення (REHAU SYNEGO MD).

Показники теплоізоляції вікна з профілю REHAU SYNEGO в комбінації з різними склопакетами та різними варіантами ущільнення:

Теплоізоляція склопакету (Rg)

1,25 м²К/Вт

1,42 м²К/Вт

1,66 м²К/Вт

2,00 м²К/Вт

2,50 м²К/Вт

SYNEGO AD(2 контури ущільнення)

1,06 м²К/Вт

1,14 м²К/Вт

1,23 м²К/Вт

1,35 м²К/Вт

1,49 м²К/Вт

SYNEGO MD(3 контури ущільнення)

1,08 м²К/Вт

1,16 м²К/Вт

1,26 м²К/Вт

1,38 м²К/Вт

1,51 м²К/Вт

Додаткові заходи для підвищення рівня звукоізоляції:

Ущільнення

Варто пам’ятати, що якісне ущільнення та герметичний притиск стулки до рами також сприяють зниженню рівня шуму. Саме тому профільні системи з трьома контурами ущільнення, наприклад – REHAU SYNEGO та REHAU GENEO мають підвищений рівень звукоізоляції.

Герметизація монтажного шву

Додаткове значення має і правильний монтаж вікна. Ажде звук може потрапляти в приміщення не лише через вікно, а й через монтажний шов. Саме тому для якісної звукоізоляції всі шви мають бути герметично захищені і не мати жодної шпарини.

Ваша оселя стане оазою тиші та спокою

Гучний транспорт, сусідська косарка – шум оточує нас повсюди... 
Останні дослідження доводять, що регулярний дискомфорт через транспортний шум може призвести до підвищення ризику захворювань серцево-судинної системи.
Вікна з профільної системи REHAU SYNEGO "вимикають" шум. Перетворіть Вашу оселю на оазу спокою та затишку і почувайтесь комфортно! Забудьте про стрес, спричинений зовнішнім шумом. 

Варто пам'ятати:
Максимально допустимий рівень звуку (LАмакс, дБА) вищий за звичайний рівень на 15 дБ. Наприклад, для житлових кімнат в квартирах допустимий постійний рівень звуку в дневний час - 40 дБ, а максимально допустимий тимчасовий - 55 дБ. 

0-02-05-22f7ea987567fae2252398e0cd342647439494fe962861d4c8ffa697850108ce_144c9e86d256eaec.

Розмаїття форм та кольорів

Перше враження найважливіше – навіть, коли йдеться про вікна. Саме тому ми пропонуємо обирати вікна виключно за Вашим смаком.

Вікно не обов'язково має бути прямокутним. Велике, маленьке, прямокутне чи заокруглене – з профільною системою REHAU SYNEGO перед Вами відкриваються численні архітектурні можливості, а шпроси, елементи стилю чи креативні складові допоможуть розставити акценти. REHAU SYNEGO – ідеальний вибір як для новобудови, так і для реконструкції та ремонту.

Серед понад 220 кольорів оберіть свій улюблений. Для зовнішнього та внутрішнього оздоблення вікна можна обрати різні кольори: наприклад, зовнішній антрацит та внутрішній класичний білий. Сяюча білизна, тепла фактура дерева чи стильний металік – незалежно від обраного кольору Ваше вікно виглядатиме як нове, навіть після багатьох років експлуатації, тому що профіль REHAU SYNEGO стійкий до вигорання та атмосферного впливу.

Створіть дім своєї мрії.
Розкажіть нам про свій проєкт.

bottom of page